Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika

............. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach

12 lutego 2020 roku odbyło się  wręczenie nagród w konkursie „ Wilno – miasto o bogatej historii i tradycji”. Uroczystość miała miejsce w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, gdzie nasi uczniowie  poznali historię współpracy „Kopernika” z wileńskimi  szkołami. Gościem  spotkania był szef Kieleckiego Ochotniczego Szwadronu Kawalerii im. 13.Pułku Ułanów Wileńskich – Pan Mariusz Kowalski, który przedstawił prezentację dotyczącą stolicy Litwy, bogato ilustrowaną archiwalnymi zdjęciami miasta.  Uczniowie zwiedzili również ekspozycję historyczną Ośrodka, mieszczącą się w pomieszczeniach dawnego więzienia.

I miejsce w konkursie zajęła – Weronika Duda z klasy 1agR , II miejsce – Julia Kaczor i Wiktoria Pawłowska z klasy 1bgR, III miejsce – Zuzanna Kwiatkowska z klasy 1agR.   
Gratulujemy   zwycięzcom!

Uroczystość przygotowała Pani Beata Kowalska.

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach Rights Reserved.